A-kamp Torsdag 28.04 kl 19:00 mot Brusand

Hjemmekamp på gresset kl 19:00 Ganddal - Brusand i 5 div

Teknikk trening Lørdag 30.04

Teknikk trening Lørdag 16.04

Husk Teknikk treningen Lørdag 16.04

A-kamp Torsdag 14.04 Kl 20:00 mot Vigrestad i 5 Div.

Terminlisten 2016

Da ligger terminlisten for alle hjemmekamper her ute på våre nettsider! Evt feil/mangler som blir oppdaget bes meldes inn til Frode Bjelland

Keepertrening

Keepertrening for kommende uke.

Teknikktrening lørdag 2 April - avlyst

NFF C lisens Delkurs 3 og 4 - Opplegg

Da er programmet kommet !

Dato Hjemmelag Bortelag Res
02.05 Ganddal IL SG14 2 Tonstad
02.05 Dirdal Ganddal IL
03.05 Bogafjell 1 Ganddal IL LJ11 1
04.05 Sandnes Ulf MG10 4 Ganddal IL MG10 5
04.05 Sandnes Ulf MG8 7 Ganddal IL MG8 1
28.04 Ganddal IL Brusand IL 4-4
27.04 Nærbø IL SG14 G02-1 Ganddal IL SG14 2
27.04 Sandnes Ulf MG10 1 Ganddal IL MG10 3
27.04 Ganddal IL MG7 1 Ålgård 3
27.04 Ganddal IL MG8 4 Sandnes Ulf MG8 5

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

02.05 19:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress H
Ganddal IL SG14 2 - Tonstad
02.05 19:00 Dirdal B
Dirdal - Ganddal IL
03.05 16:45 Bogafjell Stadion B
Bogafjell 1 - Ganddal IL LJ11 1
04.05 17:00 TS-Kunsten Bane 5-3 H
Sandnes Ulf MG10 4 - Ganddal IL MG10 5
04.05 18:00 H
Sandnes Ulf MG8 7 - Ganddal IL MG8 1
28.04 19:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal IL - Brusand IL 4-4  
27.04 19:00 Loen 2 B  
Nærbø IL SG14 G02-1 - Ganddal IL SG14 2  
27.04 18:00 Sandnes treningsanlegg B  
Sandnes Ulf MG10 1 - Ganddal IL MG10 3  
27.04 18:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress H  
Ganddal IL MG7 1 - Ålgård 3  
27.04 17:00 Ganddal stadion B  
Ganddal IL MG8 4 - Sandnes Ulf MG8 5  
Spiller Alder Kamper Mål
Tom Gøran Haukalid 19 10 6
Tarald Krogedal 23 8 6
Kjetil Aareskjold 31 7 4
Bjørnar Eik 23 3 3
Tore Selvik 19 8 3
Morten Aareskjold 26 9 2
Åsmund Andersen 26 10 2
Vegard Wiig 17 10 2
Nikola Andelic 36 9 1
Sondre R 16 10 1

Gjør din dagligvarehandel hos:

Støtt oss via Grasrotandelen

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products